Yurt Dışı Evlilik İlanları

Yurt Disi Evlilik ilanlari

Evlenmek isteyen ve evlendikten sonra yurt dışında yepyeni bir yaşam kurmayı hedefleyen erkekler benim de aralarında bulunduğum yurt dış evlilik ilanları veren bayanlara bu siteden ulaşabilirler. Bunun bildiğim ve arkadaşım da bu siteden koca bulduğu için bu siteye üye oldum. Öncelikle kendimi tanıtayım. Adım Aylin, 33 yaşındayım. 13 yaşımdan beri Almanya’da yaşıyorum. Benimle evlenip yaşamına Almanya’da devam etmek isteyen güvenilir beyleri benimle iletişime geçmeleri için bekliyorum.

Almanya’da evleneceğim Türk erkeklerini bulmak oldukça sıkıntılı olduğu için ve ben de arkadaşlarım gibi Alman erkekleri ile evlenmeyi düşünmediğim için bu internet sitesi üzerinden taliplerimi aramaya başladım. Alman vatandaşlığım bulunduğu için benimle evlenmek isteyen erkeklerin burada yaşaması için Alman vatandaşı olmalarına gerek yok. Benimle evlendikten sonra onunda oturma izni ve çalışma izni olacak.

Almanya Evlilik İlanları

Bu ilan Sahibine Hemen Mesaj Gönder

Hemen Ücretsiz Üye Ol ve Mesaj Gönder

Arkadaşım bu site üzerinden kendi gönlüne göre koca bulmayı başardıktan sonra ben de üye oldum ve taliplerimi beklemeye başladım. Benim gibi 30 – 35 yaşları arasında oturmasını kalkmasını bilen, çalışkan, ailesine sadık, dürüst ve güvenilir erkekler bana ulaşabilirler. Almanya evlilik ilanları içinde yer alan ilanıma başvurup benimle tanışabilirsiniz. Eğer birbirimizi gerçekten anlayacağımızı düşünürsem sizin için İstanbul’a gelip orada da görüşebiliriz.

Almanya’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Ailem yaklaşık 5 sene önce tamamen İstanbul’a taşındıkları için ben Almanya’da yalnız yaşıyorum. Benimle evlenecek erkek de burada ailesinden uzak yaşayacağı için sık sık Türkiye’ye ziyaret yapabiliriz. Almanya’da yeni bir yaşam kurmak isteyen genç ve yakışıklı erkekler benim telefon numarama ulaşabilirler. Bana mesaj atmak isteyen ve evlenmek isteyen erkekler yurt dışı evlilik yapmak için site üzerinden benimle konuşabilirler. Taliplerimi bekliyorum.

Written by 

One thought on “Yurt Dışı Evlilik İlanları

  1. Ben 30 yaşındayım bekarım ben kendine güvenen bayanlarla tanışmak istiyorum WhatsApp numaram bu sıfır beş yüz otuz dört sekiz yüz elli elli bir altmış üç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir