Yurt Dışı Bayan Arkadaş İlanları

Yurt Disi Bayan Arkadas ilanlari

Herkese merhabalar. İsmim Hande. 31 yaşındayım İsviçre’de yaşıyorum. Yaşadığım bu yerde çok yalnızlık çekiyorum. Gurbet acısının yanı sıra bir de çevremdeki kişilerin hepsi yabancı olduğu için kendimi Türkçe olarak ifade edip doya doya vakit geçirebileceğim bir erkek arkadaş arıyorum. İnternet üzerinden yaptığım araştırmalarda yurt dışı bayan arkadaş ilanları yazan bu siteyi buldum. Site üzerinde benim gibi bakımlı ve güzel pek çok bayanın erkek arkadaş aradığını görünce ben de hemen kayıt oldum ve ilanımı verdim.

İsviçre’de yaşadığım için yurt dışında benim gibi güzel bir bayanla yeni bir hayat kurmak isteyen erkekleri benimle irtibata geçmeleri için davet ediyorum. Ben 10 yaşımdan beri İsviçre’de yaşayan genç ve güzel bir bayanım. Henüz hiç evlenmedim ve özel sektörde aşçı yardımcısı olarak çalışıyorum. Hamaratım ve kocama da kendi ellerimle çok güzel yemekler pişirmeyi istiyorum.

Yurt Dışında Evlenmek İsteyen Bayan

Bu ilan Sahibine Hemen Mesaj Gönder

Hemen Ücretsiz Üye Ol ve Mesaj Gönder

Yalnız yaşadığım ve yalnızlıktan bunaldığım için bu siteye üye olup Türkiye’den taliplerimi beklemeye başladım. Benim gibi yurt dışında yaşamayı isteyen ve yurt dışı evlenecek bayan ilanları arayışında olup benimle tanışmak isteyen erkekler, internet sitesi üzerinden benimle iletişime geçebilirler. Türkiye’de fazla akrabam olmadığı için Türkiye’ye dönmeyi düşünmüyorum. Bu yüzden benimle İsviçre’de yeni bir hayat kurup bu ülkede mutlu mesut yaşamak isteyen taliplerimin bana bu site üzerinden yazmalarını istiyorum.

Yurt Dışı Bayan Arkadaş

Türk vatandaşı olmamın yanı sıra aynı zamanda İsviçre vatandaşı olduğum için benimle evlenmeyi düşünen erkekler, daha önce hiç yurt dışına çıkmamış olsalar bile İsviçre vatandaşı olup oturma ve çalışma izni alabilirler. Burada iş bulmak da kolay olduğu için yurt dışı bayan arkadaş arayan erkekleri benimle konuşmaya davet ediyorum.

Written by 

2 thoughts on “Yurt Dışı Bayan Arkadaş İlanları

  1. Mrb ismim nurettin aksarayda ikamet ediyorum yaş 35 erkek kuaforum.kendine öz güveni olan dürüst bayan arkadaş arıyorum.ciddi ewlilik düşünüyorum tercihim yurt disi olmasını rica ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir