Yaşlı Dul Bayanlar

Yasli Dul Bayanlar

İnternet üzerinden ya evlenmek ya da gönül eğlendirmek isteyen çoğu erkeğin yaşlı dul bayanlar şeklinde araştırmalar yaptığını biliyorum. Ben de orta yaşın biraz üzerinde 46 yaşında bir dul bayanım. İsmim Nermin. Hayat şartları gereğince varlıklı ve güzel biri olmama rağmen bir türlü aradığım aşkı bulamadığım için bu yaşımda da hayatımı yalnız sürdürüyorum. Ama başta internet ortamı olmak üzere günlük yaşamımda da çok sayıda erkeğin bana alıcı gözüyle baktığı ve benimle evlenmek istediğini biliyorum. Bu yüzden taliplerimi görmek ve onlarla tanışmak için bu siteye kayıt oldum.

Yaşlı Dul Bayan İlanları

Benim gibi daha önce evlenip çeşitli nedenlerle boşanmış ya da dul kalmış baylar arasında kişisel bakımına önem veren, güzel konuşmasını ve oturmasını kalkmasını bilen olgun erkekleri taliplerim arasında görmek istiyorum. Aileden kalma kiraya verdiğim çok sayıda dairelerim olduğu için maddi açıdan herhangi bir beklenti içinde değilim. Sadece yaşlı dul bayanlar arıyorum ilanlarına girip bana gönlünü kaptıran erkeklerle tanışmak istiyorum.

Bu ilan Sahibine Hemen Mesaj Gönder

Hemen Ücretsiz Üye Ol ve Mesaj Gönder

Taliplerim arasında daha önce hiç evlenmemiş genç erkekler de bulunuyor. Hayatın kısa olduğunu ve doya doya yaşanmasının bilincinde olan, belirli bir yaşın getirdiği olgunluğa ermiş genç delikanlılar da benimle iletişime geçebilirler. Onlardan da maddi bir beklentim olmadığı için bana gerçekten gönülden bağlı olacak ve beni yanında taşıyabilecek kalitede erkekleri adaylarım arasında görmek isterim.

Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar

Hayat su gibi akıp gittiği için benimle hem fiziken hem de zihnen çok iyi anlaşabilecek erkekleri arıyorum. Benim görünüşüme kapılıp aşık olan ya da varlıklı olduğum için benimle evlenmek isteyen dul bayan arayan kişileri eliyorum. Benimle ciddi bir yaşantıya hazır olan her yaştan adam gibi adamları bekliyorum.

Written by 

5 thoughts on “Yaşlı Dul Bayanlar

  1. slm ben ilhan ist dan yanklız yaşamaktayım evlendim ayrıldım cocuk yok sizinle tanışmak isterim 0537 *** ** ** bende aradım sevgiyi bulamadım ama ne yazıkki memlekette dürüst kims ekalmamış sizinle tanışmak isterim

  2. Nermin hanım 54 yaşında bekar erkegim izmirde yanlız yaşıyorum.
    ilginiz olursa görüşebiliriz saygılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir