Suriyeli Dul Bayanlar

Suriyeli Dul Bayanlar

Herkese selamlar. Adım Fatma, uzun bir süredir Türkiye’deyim. Hayatımı birleştireceğim güvenilir, ailesine sadık ve dini vecibelerini yerine getiren koca aradığım için bu internet sitesine üye oldum. Bu internet sitesinde Suriyeli dul bayanlar ilanları ile pek çok arkadaşım ve tanıdığım sevdikleriyle evlenme şansına ulaştı. Ben de bu sitede severek evlenebileceğim ve hayatımın sonuna kadar mutlu mesut yaşayabileceğim erkekleri aramak için bu siteye kayıt oldum.

Hayat şartları yolumu Türkiye’ye düşürdü. Ülkemden uzaklarda yaban ellerde beni yürekten sevecek ve bana güvenip benimle bir ömür boyu yaşayacak erkekleri aramaya devam ediyorum. Daha önce bir evlilik yaptım ve eşimden ayrıldım. Bu yüzden dul bayan ilanları içinde kendi ilanımın yer alması için bu siteye kayıt oldum.

Türkiye’de Koca Arayan Suriyeli Bayanlar

Bu ilan Sahibine Hemen Mesaj Gönder

Hemen Ücretsiz Üye Ol ve Mesaj Gönder

Özellikle Türkiye’de Suriyeli bayanlarla tanışıp evlenmek isteyen çok sayıda Türk erkeğinin olduğunu biliyorum. Bana gurbet çilesi yaşatmayacak, sadık ve güvenilir erkeklere gönülden bağlanmak ve hayatımı onunla kuracağım mutlu aileye adamak için taliplerimi bekliyorum. Zaten ülkemden ve büyüdüğüm yerden çok uzakta olduğum için Türkiye’nin neresi olursa olsun yaşamaya hazırım. Benim için en önemli şey ailesine bakan, çalışkan ve çocuklarına iyi bir gelecek hazırlamak isteyen koca olmasıdır. Ben de onun mutluluğu ve huzuru için elimden ne geliyorsa yapmaya hazırım.

Evlenmek İsteyen Suriyeli Bayanlar

32 yaşındayım ve evlenecek Türk erkeklerini benimle iletişime geçmeleri için bekliyorum. Türkiye’nin dört bir yanında yaşamaya hazırım. Evlenmek isteyen Suriyeli bayan olarak Evleneceğim erkeklerde çok büyük maddi beklentim yok. Bu yüzden kendi yaş aralığımda çalışıp çabalayan ve aile kurmak isteyen erkekler ile konuşup tanışmaya hazırım. İyi seviyede Türkçe biliyorum ve Türk gelenek ve göreneklerini de tanıyorum.

Written by 

2 thoughts on “Suriyeli Dul Bayanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir