Suriyeli Bayan Arkadaş

Suriyeli Bayan Arkadas

İnternet üzerinden pek çok kişinin tanıştığı bu siteye ben de bir Suriyeli genç ve güzel bayan olarak kayıt oldum. İsmimi tanıştığım kişilerle paylaşmak istediğim için buraya yazmıyorum. Ama yaşım 27 ve genç bir Suriyeli bayanım. Ülkemden uzakta yeni bir hayata atılmışken benimle bir ömür boyu mutlu ve mesut hayat kuracak erkek adaylarımı bekliyorum. Suriyeli bayan arkadaş arayan erkekler niyetleri ciddiyse ve evlenecek genç bayan arıyorlarsa onlarla konuşup tanışabiliriz.

Bana güzel bir yaşam sunacak koca aradığım için buraya kayıt oldum. Bu site üzerinden çok kişinin tanıştığını ve evlendiğini biliyorum. Hatta benim 3 Suriyeli arkadaşım bu site sayesinde evlenip kocalarının yanına taşındılar. Ben yaşadığım yerde yalnız kaldığım ve yalnızlıktan bunaldığım için kendime benimle ilgilenecek bir erkek arıyorum. Bu site üzerinde benimle konuşmak isteyenler olursa cep telefonu numaramı yazabilirim.

Suriyeli Evlenecek Bayan

Bu ilan Sahibine Hemen Mesaj Gönder

Hemen Ücretsiz Üye Ol ve Mesaj Gönder

Suriye’den geldiğim için çok erkeğin benimle ilgilendiğini biliyorum. Bu zamana kadar benimle tanışıp bana güzel bir hayat sunacaklarını söyleyen kişilerin çok ciddi olmadığını anladığım için onlarla evlenmekten vazgeçtim. Şimdi gerçekten Suriyeli evlenmek isteyen bayan arayan erkeklerle konuşup sadece onlarla tanışmak istiyorum. Benimle ciddi bir evlilik yaşamına girmek istemeyen erkeklerle tanışıp boşa zaman kaybetmek istemiyorum.

Suriyeli Bayan Arkadaş İlanları

Yaşım 27 olduğu için kendimden çok yaşlı erkeklerle konuşmaya niyetim yok. Ama benden küçük ya da büyük yaştaki çalışkan, iyi para kazanan, düzenli işi olan erkeklerle konuşup tanışabiliriz. Benim gibi yalnız yaşamak istemeyen erkekler Suriyeli bayan arkadaş ilanları üzerinden benim telefon numarama ulaşabilirler. Yaşadığım şehrin dışına çıkmayı düşünmüyorum. Beni görmek isteyen kişiler telefonda konuştuktan sonra bu şehre gelip benimle buluşabilirler.

Written by 

2 thoughts on “Suriyeli Bayan Arkadaş

  1. selamlarlar hem ege bölgesinden yazıyorum ilaniniz için yaş 45 iş sahiyim evlendi ayrıldım iki erkek çocuk buyuttum ve okuttum ikisininde başardım şimdi mutlu olmak istiyorum kabul ederseniz seni tanımak isterim seni tercih etmemin sebebi Suriyeli bazı tanıdıgım arkadaşlar var çok mutlular ve bayanlar erkeğine değer veriyor bundan dolayı seni tercih ediyorum kabul ederseniz seni tanıyıp ölünceye kadar mutlu etmek istiyorum gmailin var ise buradan yaz tanişalim birbirimize güven sağlayalim daha sonra boyu vereyim

  2. Mrb ben İdris mütaitim yakışıklıyım dır konuşursak resim atarım tanınan biriyimdir maddi durumum çok iyi el üstünde tutarım evlilik düşünüyorsanız arayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir