İzmir Bayan Arkadaş

izmir bayan arkadas

İzmir’de bayan arkadaş arayışında bulunan erkeklere kocaman selamlar… Adım Didem, 25 yaşındayım ve İzmir’de yaşıyorum. Hayat herkesi farklı maceralara sürüklüyor. Ben de aslında İç Anadolu’nun ücra bir kentinde doğduktan sonra eğitim için İzmir’e geldim. Fakat özellikle son 5 yıl içinde yaşadıklarım beni derinden etkiledi ve bu dönemdeki kayıplarım sebebiyle üniversite eğitimimi istediğim gibi sonuçlandıramadım.

Yaşıtlarımın pek çoğu yavaş yavaş evlenip yuva kurmaya başladığı için ben de hayatımda radikal almam gerektiğini hemen fark ettim. İzmir bayan arkadaş siteleri arayışında bulunduktan sonra karşıma bu site çıktı. Burada benim gibi pek çok kişinin çok kolay ve kaliteli bir şekilde arkadaşlar ve hatta evlenilecek kişiler bulduğunu görünce ben de vakit kaybetmeden bu siteye üye oldum

İzmir Bayan Ev Arkadaşı

Bu ilan Sahibine Hemen Mesaj Gönder

Hemen Ücretsiz Üye Ol ve Mesaj Gönder

İzmir’de yaşayan ve hayat görüşüme uygun olan erkeklerle tanışıp kaynaşmak amacıyla bu platforma üye oldum. Her ne kadar kendimi henüz evlilik için hazır hissetmesem de belki de evleneceğim hayallerimin prensi ile burada karşılaşabilirim ve ömrümün sonuna kadar onunla mutlu bir yuva kurabilirim. Benim için İzmir bayan ev arkadaşı arayışında bulunanlar dahil güvenebileceğim, dürüst, bencil olmayan, hayatı paylaşarak güzelleştirmeyi hayat felsefesi edinmiş kişilerle burada tanışmak isterim.

İzmir Bayan Arkadaş İlanları

Özellikle kendi yaş aralığımdaki çoğu erkeğin ekonomik özgürlüğünün olmaması, benden yaşça büyük erkeklerin birinci seçeneğim olarak öne çıkmasına neden olduğunu söyleyebilirim. Dolayısıyla pek çok yaşıtım gibi ben de erkek arkadaşımın ekonomik olarak sorun yaşamayan, bakımlı ve kariyer sahibi kişilerden olmasını talep ediyorum. Eğer siz de bu kriterlerime uygun olduğunuzu düşünüyor ve İzmir bayan arkadaş ilanları arasında benim gibi güzel birini görmeyi istiyorsanız iletişim numaramla bana ulaşabilirsiniz.

Written by 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir