İstanbul Evlenmek İsteyen Bayan

istanbul Evlenmek isteyen Bayan

Merhaba arkadaşlar benim adım Yasemin. İnternet ortamında pek çok sefer gerçek dostlukların ve aşkların yakalandığını duymuştum, ancak daha önce hiç böyle bir şeye rastlamadığım için inanmıyordum. Fakat çok yakın bir arkadaşım bu tür platformları kullanarak çok temiz yüzlü, iyi niyetli ve gerçekten evlenmek amacıyla benim gibi kadınlara yaklaşan bir erkek arkadaşı buldu. Yaklaşık üç aydır birlikteler ve yakın zamanda evlilik planları kuruyorlar. Arkadaşımın bu şanslı olayından sonra ben de şansımı denemek için buraya kayıt oldum.

Gerçekten Evlilik İsteyen Bayanlar

İstanbul’da ikamet edip de benim gibi evlenmek isteyen pek çok bayanın olduğunu biliyordum. Çevremdeki çoğu kişi bu site aracılığıyla doğru insanları bulmaya başladılar. Ben de evlilik yolunda gerçek aşkı ve doğru insanı bulabilmek için bu siteye kayıt oldum ve taliplerimi beklemeye başladım. Eğer siz de İstanbul evlenilecek bayan arayışındaysanız, hemen benimle iletişime geçebilirsiniz. Benimle ilgili tüm merak ettiklerinizi bu site aracılığıyla doğrudan bana sorabilirsiniz.

Evlilik Arayan Bayanlar

Bu ilan Sahibine Hemen Mesaj Gönder

Hemen Ücretsiz Üye Ol ve Mesaj Gönder

İnternet üzerinden birileriyle tanışmak benim gibi yeni insanlarla tanışmaya çekinenler için hem aşırı heyecan verici hem de güvenilirlik konusunda endişe verici bir iş. Bu yüzden güvenilir platformlardan doğru erkeklerle iletişime geçmeyi hedeflediğim için bu siteyi tercih ettim. İstanbul evlenmek isteyen bayan arayışında bulunan erkeklerle iletişime geçmek ve kendimi onlara daha yakından tanıtıp onları da daha yakından tanımak isterim.

Ancak evlilik konusunda herkesin birtakım şartları olduğu gibi benim de bazı kriterlerim bulunuyor. Bunları enerjisiyle uyumlu olduğum baylarla oturup uzun uzun konuşmayı tercih ettiğim için buraya yazma gereği duymadım. Eğer siz beni evlilik konusunda etkileyebileceğinizi düşünüyorsanız çekinmeden benimle internet üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Written by 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir