Evlilik İlanları Telefon Numaraları

Evlilik ilanlari Telefon Numaralari

İnternet üzerinden yayınlanan evlilik ilanları telefon numaraları arasında benim de telefon numaram olsun istediğim için bu siteye üye oldum. Herkese selamlar öncelikle. İsmim Gamze, 24 yaşındayım. Benim gibi evlenmek isteyen kişileri bulabileceğim bu siteye üye olarak evlilik adına ilk adımı attığımı düşünüyorum. Bu yaşıma kadar erkeklerle ilişkimde aradığımı bir türlü bulamamış bir bayan olarak artık hedefi 12den vurmayı planlıyorum.

Özellikle ne istediğini bilmeyen genç erkeklerin yerine ayakları yere daha sağlam basan, duygusal ve zihinsel olgunluğunu tamamlamış, beden gücünün zirvesinde olan olgun erkekleri tercih ettiğimi söylemem gerekir. Bu yüzden evlenmek isteyen bayanlar arasında pek çok yaşıtıma göre farklı kriterlere sahip olduğumun ben de farkındayım.

Evlilik İsteyen Bayanlar

Bu ilan Sahibine Hemen Mesaj Gönder

Hemen Ücretsiz Üye Ol ve Mesaj Gönder

Bu yüzden çoğu arkadaşım evlenip mutsuz bir yaşama devam ettiği için ben de onların yaşamlarına bakarak gerekli dersleri çıkardım. Maddi durumu yerinde olan, düzenli maaşı ve iyi geliri olan, kişisel bakımına ve temizliğine önem veren, nerede nasıl konuşması gerektiğini iyi bilen erkekleri talibim olarak benimle iletişime geçmeleri konusunda ısrar ediyorum.

Aradığım koca adayıyla aramda fiziksel bir çekim oluşmasına da dikkat ediyorum. Çünkü ancak bu şekilde her konuda mutluluk yaşamak mümkün olabildiğine inanıyorum. Bunun dışında kendini benim yanıma yakıştıran özgüvenli ve olgun erkek adaylarımın en fazla 35 yaş civarında olmasına dikkat ediyorum.

Evlilik İlanları

İnternet üzerinden yayınlanan evlilik ilanlarında benimle dünya evine girmek isteyen erkeklerin mesajlarını bekliyorum. Evlilik isteyen bayanlar arasında 24 yaşına yeni girmiş genç ve güzel bir bayan olarak beni en iyi şekilde taşıyacak, benimle renkli bir evlilik hayatı sürdürecek ve zamanı geldiğinde çocuk sahibi olacak erkekler, cep telefonu numaralarını bırakabilirler.

Written by 

3 thoughts on “Evlilik İlanları Telefon Numaraları

  1. Selam ben emre hataydan yaş 44 dürüst ve güvenilir biriyim mutsuz bir evlilik sonucu boşanmış ve yalnız olduğunu düşünen ve hayatta yeni bir Umut ve mutluluk arayan ciddi bir bayanla tanışmak istiyorum bana uygun olan biri varsa uzak olmamak şartıyla yani Hatay dan arayıp veya msj atabilirsiniz

  2. Merhaba istanbul Bahçelievler den ben yaşım 40 176.75 esmer bir beyim sayğı ve güven çerçevesinde tanışanileceğim kendine özgüveni olan bakımlı hoş bir bayanla tanışmak istiyorum özel bir firmada çalışan biriyim gezmek eğlenmek mutlu olmak ayni zamanda karşımdaki bayanında mutlu olması önemli benim için esen kalın sayğılar

  3. Slm ben emirhan esmerim doğru dürüst bayanların aramasını yada msjnl bekliyorum sevgilier cicekgibi çiçeklerde sizin gibi msj atın cikola tenliyim sempatik biriyim dlş guzeliye önem veren msj atmasln adam gibi adam isteyen msj atsln turkiyenin neresinde olursan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir