Evlilik Arayan Bayanlar

Evlilik Arayan Bayanlar

Hayatın su gibi akıp gittiğini iyi bilen kişiler benim gibi evlilik arayan bayanlar ilanlarını takip ederek gönlünü ve her şeyini verebilecekleri kişileri aramaya devam ediyor. Ben de benim gibi evlenmek isteyen erkeklere çok daha kolay bir şekilde internet ortamından ulaşabilmek için bu siteye üye oldum. Adım Betül yaşım 28. Daha önce evlenmedim ve bu yüzden benimle konuşup beni daha yakından tanımak isteyen kişilerin de benim gibi evlenmemiş olmalarına dikkat ediyorum.

Bu yüzden daha önce evlenip boşanmış ya da çeşitli sebeplerle ayrı kalmış erkeklerin bana ilgi göstermelerine teşekkür ederek onları reddediyorum. Kocam olacak erkekte aradığım kriterlerin başında maddi sorunu olmaması, düzenli işi olması ve çocuklarına ve bana bakacak kadar birikimi olmasıdır.

Evlilik Arayan Bayan Telefon Numaraları

Bu ilan Sahibine Hemen Mesaj Gönder

Hemen Ücretsiz Üye Ol ve Mesaj Gönder

İnternet üzerinden evlilik arayan bayan telefon numaraları arayan genç ve maddi gücünü elinde bulunduran erkekler benim de telefon numarama ulaşabilirler. İstanbul’da yaşadığım için hayatımın geri kalanına da İstanbul’da devam etmek istiyorum. Bunun dışında büyük şehirler de uygun olabilir. Ama gezmeyi tozmayı ve özellikle gece yaşantısını sevdiğim için evlenmeden önce de evleneceğim nişanlımla bu şekilde bir hayat tarzı yaşamak istiyorum. Evlendikten sonra kocamın da tek düşüncesinin ve emeklerinin ailemiz için olmasını istiyorum.

Evlilik Arayan Bayan İlanları

Benimle evlenmek isteyen erkeklerin beni taşıyabilmesi çok önemli. Bu kriterlerimin dışında  evlilik isteyen bayanlar arayışında bulunan erkeklerin en fazla 40 yaşında olmasına dikkat ediyorum. Ancak çok yakışıklı bulduğum ve beni mutlu edeceğine inandığım 40 yaş üstü erkeklerle de tanışabilirim. Evlilik arayan bayan ilanları arasında benim ilanım dikkatinizi çektiyse ve bu kriterlerime uyduğunuzu düşünüyorsanız benimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Written by 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir