Evlenmek İsteyen Suriyeli Bayanlar

Evlenmek isteyen Suriyeli Bayanlar

Türkiye’de çok sayıda Suriyeli bayan bulunuyor. Ülkenin farklı yerlerinde bulunan güzel ve genç Suriyeli bayanlardan biri de benim. Adım Hatice yaşım 29. Suriye’den Türkiye’ye 8 sene önce ailemle geldim. Ancak hayat şartları beni ailemden kopardı ve şu anda yaşadığım şehirde kendi ayaklarımın üzerinde durarak çalışıp hayatıma devam ediyorum. Bu siteye evlenmek isteyen Suriyeli bayanlar arasında olduğum için kayıt oldum ve taliplerimi bekliyorum.

Suriyeli Bayan Arkadaş

Suriyeli gelin almak isteyen kişilere kapım her zaman açık. Türk gelenek ve göreneklerine sahibim. Yaklaşık 8 senedir Türkiye’de yaşadığım için adetlerinize tamamen alıştım ve benimsedim. Benimle evlenmek isteyen kişilerin yaşadığım ilde yaşamasını isterim. Ancak yine de farklı illerden taliplerime de kapım açıktır. Gönülden seveni bulduğum zaman onunla nerede olursa yaşamaya hazırım.

Bu ilan Sahibine Hemen Mesaj Gönder

Hemen Ücretsiz Üye Ol ve Mesaj Gönder

Türkiye’de çok sayıda erkeğin Suriyeli güzel bayan ve kadınlarla ilgilendiklerini biliyorum. Bu yüzden evlenmek için güzel ve genç bir Suriyeli arıyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz. Ben kocasına her şeyi ile bağlı ve ailesinden başka bir yerde gözü olmayan bir Suriyeli bayan olarak benim gibi düşünen ve ailesiyle mutlu mesut yaşama hedefi olan taliplerimi bekliyorum.

Suriyeli Evlenmek İsteyen Bayan

Suriye’de eğitimimi tamamladığım için Türkiye geldiğim 21 yaşından bu yana çeşitli işlerde çalıştım. Şimdi de özel sektörde çalışmaya devam ediyorum. Evleneceğim erkeğin maddi açıdan problem yaşamayan varlıklı bir kişi olmasını istiyorum. Koca adayımda aradığım kriterler arasında güzel ahlaklı olması, ailesine sadık olması, beni koruyup kollaması da yer alıyor. Bu yüzden benimle gönül eğlendirme hevesinde olanlarla konuşmuyorum. Suriyeli evlenmek isteyen bayan olduğum için bu siteye kayıt oldum ve benimle sadece ciddi bir ilişki düşünecek ve beni aileleriyle tanıştıracak kişilerle konuşuyorum.

Written by 

2 thoughts on “Evlenmek İsteyen Suriyeli Bayanlar

  1. Suriyeyeli bayan bende gerçekten bi ömür boyu hayatımı adayacağım biriyle tanışıp evlenmek istiyiyorum. tanışmak isterim Suriyeli hanim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir