Evlenmek İsteyen Memur Erkekler

Evlenmek isteyen Memur Erkekler

Doğu görevinde olanlar başta olmak üzere evlenmek isteyen memur erkekler, benimle iletişime geçebilirler. Her zaman kişisel görünümüne önem gösteren biri olarak özellikle düzenli maaşı ve işi bulunan devlet memurlarını kendime yakın bulmuşumdur. Bu yüzden benim gibi genç ve güzel bir bayanla evlenmek isteyen ve memur olarak çalışma hayatlarına devam edenler benimle iletişime geçebilirler.

Evlenmek istediğim memur erkeklerde aradığım özelliklere geçmeden önce kendimi tanıtayım. İsmim Aleyna. 23 yaşındayım ve bir an önce evlenmek istiyorum. Genç yaşta anne olmaya çok heves ettiğim için bir an önce evlenmeyi kafaya koydum. Ama bunun için bana ve ailesini oluşturan çocuklarına maddi açıdan güvence olabilecek erkekleri talibim olarak görüyorum. Bu yüzden evlenmek isteyen memurlar en çok ilgi alanıma giren meslek sahipleri olarak öne çıkıyor.

Evlenmek İsteyen Memurlar

Bu ilan Sahibine Hemen Mesaj Gönder

Hemen Ücretsiz Üye Ol ve Mesaj Gönder

Türkiye’nin neresinde görev yaparsa yapsın benim gibi genç ve güzel bir bayanı gelin olarak almak ve çocuklarının annesi yapmak isteyen memur erkekler benimle iletişime geçebilirler. İnternet üzerinden yaptığım araştırmalarda bu siteyi buldum ve sitede çok sayıda güzel bayan ilanı görünce ben de kayıt olup şansımı denemek istedim. Özellikle yüksek memurluk statüsünde olanlar başta olmak üzere tüm kamu çalışanları benimle iletişime geçebilir ve benim genç yaşta anne olma hayallerimde bana yardımcı olabilirler.

Evlilik İsteyen Memurlar

Henüz 23 yaşıma yeni girdiğim için evlenmek istediğim erkeğin de en fazla 30 yaşında olmasına dikkat ediyorum. Evlilik isteyen memurlar arasında daha önce evlenip boşanmış olabilir ancak çocuk sahibi olmamasını tercih ederim. Hayallerimde çok sayıda çocuk sahibi olarak hepsiyle genç yaşımda ilgilenmek ve onlara iyi bir anne olurken kocama da iyi bir eş olmayı istiyorum.

Written by 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir