Evlenmek İsteyen Erkek Polisler

Evlenmek isteyen Erkek Polisler

Herkese selam. İsmim Aysel, yaşım 30. Evlenmek isteyen erkek polisler benimle iletişime geçebilirler. Görev yaptığı il neresi olursa olsun hayatımı birleştireceğim kişinin polis mesleğine sahip olmasına çok önem vermişimdir. Uzun zamandır bende takıntılı bir hal alan polislik mesleği bana hep çekici bir meslek olarak gelmiştir. Özellikle üniformalı polisler insanların ve toplumun güvenliğini sağladıkları için çok ilgimi çekmiştir.

Benimle evlenmek isteyen erkek polisler, bu site üzerinden ilanıma ulaşıp cep telefonu numarama ulaşabilirler. Kişisel bakımına çok özen gösteren, güzel ve alımlı bir genç bayan olarak bana koca olabilecek kalitede ve özellikle polislik mesleğini icra eden erkeklerin bu internet sitesi üzerinden bana mesaj atmalarını bekliyorum.

Evlenmek İsteyen Erkek İlanları

Bu ilan Sahibine Hemen Mesaj Gönder

Hemen Ücretsiz Üye Ol ve Mesaj Gönder

İnternet üzerinden sosyalleşmek daha kolay olduğu için benim gibi düşünen herkes bana mesaj atabilirler. Başta internet üzerinden tanışıp birbirimize fotoğraflarımızı gönderdikten sonra eğer elektrik alırsak ve anlaşacağımızı düşünürsek istediğiniz yerde karşılıklı oturup tanışmamızı ilerletebiliriz. Bunun için sitede yer alan evlenmek isteyen erkek ilanları arasında ilan vermeniz ya da benim yazıma mesaj yazmanız yeterli olacaktır.

Evlenmeyi düşündüğüm kişinin yaş aralığının 28 ile 40 arasında olmasını isterim. 40 yaşından büyük polislerin benimle irtibata geçmesini istemiyorum. Çünkü ben 30 yaşında olsam da genetik sebeplerden dolayı yaşından küçük gösteren ve her daim genç ve diri kalabilen bir bayanım. Bu yüzden evleneceğim erkeğin kendimden küçük olmasında da bir anormallik görmüyorum.

Evlenmek İsteyen Bayanlar

İnternet üzerinden evlenmek isteyen bayanlar hakkında araştırma yapan erkekler benim fotoğraflarımı ve yazılarımı görüp etkilenirlerse bana mesaj atabilirler. Ben de onları tanımak ve sahip oldukları özellikler ile beni şaşırtmalarını isterim. Eğer evlenmek niyetiyle benimle konuşmak istiyorsanız hemen bana mesaj atın.

Written by 

One thought on “Evlenmek İsteyen Erkek Polisler

  1. Saygı sevgi ile Selam yosef ben yaş 38 KONGEVEJ 18 A 6270 Tønder Danimark bayan arkadaş arıyorum tanımak istiyorum ilan veriyorum bayan arkadaş arıyorum ciddi gerçek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir