Evlenmek İsteyen Erkek Öğretmenler

Evlenmek isteyen Erkek ogretmenler

Selam arkadaşlar. Kendimde sınıf öncesi öğretmeni olduğum için benim gibi öğretmenlik mesleğini kariyer edinmiş ve evlenmek isteyen erkeklerle tanışmak istiyorum. Gönül eğlendirme ya da güzel vakit geçirmelik arkadaş sahibi olma gibi amaçlarım olmadığı için karşımda da evlenmek isteyen erkek öğretmenler görmek isterim. Hayat görüşümüzün uyduğu ve fiziksel çekim hissettiğim taliplerim ile tanışıp aralarında beni en çok isteyen ve kararında ciddi olanla evlilik yolunda gerekli adımları atmaya hazırım.

Adım Yonca. 28 yaşındayım ve sınıf öncesi öğretmenliği yani hepinizin bildiği şekliyle söylemek gerekirse ana okulu öğretmeni olarak çalışıyorum. Kendim gibi öğretmen olan erkekler ile dünya evine girmek istiyorum.

Evlilik İsteyen Erkek Öğretmenler

Bu ilan Sahibine Hemen Mesaj Gönder

Hemen Ücretsiz Üye Ol ve Mesaj Gönder

Pek çok öğretmenin internet üzerinden hayatlarını birleştireceği ve kendileri gibi evlilik isteyen kişileri aradığını biliyorum. Ben de tam evleneceğim çağda olduğumu düşündüğüm için bir an önce dünya evine girmek ve hayallerimdeki mutlu evliliği gerçekleştirmek istiyorum. Evlilik isteyen erkek öğretmenler arasında beni mutlu etmeye gücü yetebilecek, o özgüvene sahip erkekleri benimle iletişime geçmeleri için bekliyorum.

Evlenmek İsteyen Öğretmenler

Zaten işim gereği çok sayıda çocukla ilgilendiğim ve hepsiyle gönülden bağ kurduğum için henüz anne olmayı istemiyorum. Daha çok gençliğimin tadını çıkardıktan ve işleri yoluna koyduktan sonra emekli olup yaşamımı çocuklarıma ve aileme adamayı planlıyorum. Evlenmek isteyen öğretmenler arasında taliplerimi bekliyorum.

Özellikle iletişim kuvvetli ve kişisel bakımına önem veren, oturmasını kalmasını bilen, aile büyüklerine saygılı, sevdiğini benimseyip onun tüm ihtiyaçlarına elinden geldiğince destek olan ve onun mutluluğunu kendi mutluluğu yapan bir koca arıyorum. Bu kriterlerime sahip olduğunu düşünüyorsan ve kendini benim gibi genç ve güzel bir bayanın yanına yakıştırıyorsan bana mesaj atabilirsiniz.

Written by 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir