Evlenmek İsteyen Erkek Doktorlar

Evlenmek isteyen Erkek Doktorlar

Selamlar herkese. İsmim Nurselin. 29 yaşında evlenmek hayali ile yanıp tutuşan bir sağlık çalışanıyım. Özel sektörde çevremde çok sayıda evlenmek isteyen erkek doktorlar gördüğüm için bu ilanda da onlara ulaşabilmeyi düşünüyorum. Benimle evlenmek isteyen erkeklerin özellikle doktor olmasına çok önem veriyorum. Kendimi bildim bileli doktorlara karşı adını koyamadığım bir merakım var. Bu yüzden sağlık sektöründe çalışmak için kendime kariyer yaptım.

Çalışma hayatım boyunca onlarca erkek doktor tanıdıysam da bunların çoğu evli, bir kaçı çapkın bazıları da evlenmeyi düşünmeyen tiplerdi. Ben de aralarında hiçbirini beğenmediğim ve kriterlerime uygun bulmadığım için onlarla yakınlık kurmadım. Ama şimdi internet üzerinden evlenecek erkek doktorlar arayışında bulunup kendime göre ve beni beğenecek erkek doktor taliplerimi bekliyorum.

Evlenmek İsteyen Erkekler

Bu ilan Sahibine Hemen Mesaj Gönder

Hemen Ücretsiz Üye Ol ve Mesaj Gönder

Özellikle sağlık çalışanı olduğum için hayatımı adayacağım ve birlikte yaşlanacağım erkeğin kişisel bakımına ve görünümüne önem veren yakışıklı olmasa bile karizmatik bir doktor olmasını temenni ediyorum. Benimle internet üzerinden tanışmak isteyen erkekler, bu site üzerinden diledikleri zaman bana mesaj atabilirler. Kendini benim yanıma yakıştıracak tipte olan erkekleri ilanlarıma başvurmaya ve benimle iletişim kurmaya davet ediyorum. Eğer siz de evlenmek isteyen erkekler arasındaysanız ve benim fotoğrafımı görüp beni beğendiyseniz ve eşiniz yapmak istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.

Evlenmek İsteyen Erkek Doktor İlanları

Bu site üzerinden pek çok kişinin tanışıp evlendiğini biliyorum. Bu yüzden ben de 29 yaşında genç ve güzel bir sağlık sektörü çalışanı olarak hayatımı birleştireceğim doktorları buradan tanımak istiyorum. Özel sektörde çalıştığım için benimle evlenecek doktor hangi şehirde olursa olsun onun yanına taşınıp çalışma hayatıma devam edebilirim. Bana mesaj atmak için evlenmek isteyen erkek doktor ilanları üzerinden cep telefonu numaramı edinebilirsiniz.

Written by 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir