Evlenmek İsteyen Dul Erkekler

Evlenmek isteyen Dul Erkekler

Herkese selamlar. İsmim Gizem. İnternet üzerinden yaptığım araştırma sonuçlarına göre evlenmek isteyen dul erkekler arasında büyük bir çoğunluğu bu site üzerinden yeniden evlenebilecekleri genç ve güzel bayanları bulabiliyormuş. Ben de ikinci baharını yaşamak isteyen ve daha önce 1 evlilik yapmış bir bayan olarak bu site üzerinden yeniden evlenebileceğim ve hayallerimdeki mutlu evliliği gerçekleştirebileceğim adaylarımı görmek istiyorum.

Öncelikle 34 yaşında olduğumu belirteyim. Özel bir firmada halkla ilişkiler şefi olarak çalışıyorum. Benim gibi işinde gücünde olup evlenmek için gönül bağı kurabilecekleri aday bulmakta zorlanan erkekler bu site üzerinden benimle iletişime geçip kendilerini tanıtabilirler. Kendine güvenen ve kendini benim yanıma yakıştırabilecek erkekleri yazıma yorum yazmaya ve bu şekilde kendileri hakkında dikkat çekici bilgiler vermelerini talep ediyorum.

Evlilik İsteyen Dul Erkekler

Bu ilan Sahibine Hemen Mesaj Gönder

Hemen Ücretsiz Üye Ol ve Mesaj Gönder

Hayat şartları kimisini çok erken yaşlarda karı koca yaparken kimisine de aradığı mutlu ve mesut evliliği vermiyor. Ben hem erken yaşta evlenen hem de aradığı mutlu evliliği bir türlü bulamayan genç ve güzel bir dul bayan olarak evlilik isteyen dul erkekler ile yakından iletişime geçmek istiyorum. Kişisel bakımıma ve güzel görünümüme önem verdiğim için evlenmek istediğim erkeğin de bu gibi ayrıntılara dikkat etmesini isterim.

Evlenmek İsteyen Dul Erkek İlanları

İdeal boyunda ve kilosunda benim gibi güzel bir kadını rahatlıkla taşıyabilecek hem fiziksel hem de ruhsal ihtiyaçlarımı karşılayabilecek dul erkekleri talibim olarak görmek istiyorum. Maddi bir probleminiz yoksa ve yeniden ikinci baharı yaşayarak geçmişinizdeki tüm kötü tecrübeleri benim gibi güzel bir bayanla silip unutmak istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz. Evlenmek isteyen dul erkek ilanları üzerinden cep telefonu numarama ulaşabilir ve bana çekinmeden mesaj atabilirsiniz.

Written by 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir