Ev Arkadaşı Arayan Bayanlar

Ev Arkadasi Arayan Bayanlar

İnternet üzerinden verilen ev arkadaşı ilanları her zaman ilgimi çekmiştir. Ben de 23 yaşında bir üniversite öğrencisi olarak yaşadığım ilde ev arkadaşı arayan bayanlar arasında yer alıyorum. Özellikle benim gibi öğrencileri gözüme kestirdiğim doğru olsa da öğrenci olmayıp kendi işinde gücünde olan ve benim gibi akşamdan akşama evi kullanacak çalışan kişiler de benimle irtibata geçerek ev arkadaşım olabilirler.

Beni yakından tanımak isteyenler için bu internet sitesinde üye olduktan sonra profil resmimi koydum. Kişisel bakımına önem veren ve aynı zamanda ev hijyenine de dikkat eden 23 yaşında bir genç bayanım. İsmim Duygu. Bana bu ilanım altında mesaj atarak ve cep telefonu numaranızı göndererek kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ev Arkadaşı İlanları

Bu ilan Sahibine Hemen Mesaj Gönder

Hemen Ücretsiz Üye Ol ve Mesaj Gönder

Benim gibi pek çok kişinin internet üzerinden ev arkadaşı aradığını biliyorum. Özellikle masrafların arttığı ve faturaların giderek kabardığı şu dönemde ekonomik işbirliğine girmek herkesin işine gelen bir durum. Bu yüzden ev arkadaşım olmak isteyen öğrenci ya da çalışan kişiler ev arkadaşı arayan bayanların telefon numaraları arayışlarında bu site üzerinde yer alan iletişim bilgilerime ulaşarak benimle irtibata geçebilirler.

Erkek Ev Arkadaşı

Ben ev arayan çoğu hemcinsim ve yaşıtım gibi olmayıp erkek arkadaşlara da bir şans vermek istiyorum. Malum çoğu bayan yanlarında sadece bayan arkadaş arayarak aynı eve çıkmayı düşünmelerine rağmen kısa sürede kavga edip evlerini yeniden taşımak zorunda kaldıkları için masraf üstüne masraf ediyorlar. Ama ben bir bayanın kendisiyle aynı zevkleri ve hayat görüşünü paylaşan bir erkek ile daha kolay ve uyumlu bir ev arkadaşı olacağını düşündüğüm için erkek ev arkadaşı arayan bayan olarak kendime bu listede de yer buluyorum. Bana ulaşmak isteyen temiz ve hijyenik beylerin bana mesaj atmasını istiyorum.

Written by 

3 thoughts on “Ev Arkadaşı Arayan Bayanlar

  1. SLM ben ist dan yanlız yaşamaktayım size göre olgunum ben ama yanlız yaşamaktayım isterseniz benım evimi paylaşa bilirim sizle eger gercek okuyacak bu devlete vatana hayırlı evlat olacaksanız gelin evımı paylaşım maddi de istemem yeterkı okuyunuz ben senın abınım kardesımsın abi kardes d eola bılırız arkadas da ola biliriz 0537 *** ** **

  2. merhaba ben emrullah bursa yıldırımda ikamet ediyorum yas 31 boy 1.82 kilom 85 felan calışan geri kalanıda tanışınca anlatırım tabi kabul edersen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir