Dul Erkek Arıyorum

Dul Erkek Ariyorum

İnternet üzerinden tanışıp evlenmek isteyenlerin üye olduğu bu sitede ben de dul erkek arıyorum. Benim gibi daha önce evlilik yapıp boşanmış 30 – 35 yaşları arasında mümkünse çocuk sahibi olmayan erkekler, beni beğenmişlerse ilanıma mesaj atıp benimle tanışmak için ilk adımı atabilirler. İsmim Büşra. 31 yaşındayım ve Bursa’da yaşıyorum. Ancak evleneceğim kişi için şehir değiştirebilirim.

Özellikle internet üzerinde evlenecek dul erkek arıyorum ilanları veren ve bu ilanlar üzerinden hayatlarındaki en mutlu aile yaşantısını kurmayı başarmış insanları tanıyorum. Çok yakın bir arkadaşım da bu site üzerinden yeniden dünya evine girip çok mutlu olunca ben de şansımı denemek istedim. Benim gibi 30 – 35 yaşları arasında veya daha genç çalışan, iş sahibi, düzenli geliri olan, ailesine ve bana sadık, düzgün giyinmesini ve konuşmasını bilen erkekleri benimle iletişime geçmesi için bekliyorum.

Evlenecek Dul Erkek Arıyorum

Bu ilan Sahibine Hemen Mesaj Gönder

Hemen Ücretsiz Üye Ol ve Mesaj Gönder

Hayat şartları gereği evlenip aradığını bulamayan veya çeşitli sebeplerden dolayı dul kalan kişiler olarak herkes hayatta yeni bir şansı hak ettiğine inanıyorum. Bu yüzden tanıştığım erkekleri önyargısız kabul etmeye dikkat ederken aynı şeyi de karşı taraftan bekliyorum. Benim dış görünüşümü beğenip bu yaşta bu platformda evlenecek koca aramamı yadırgayacak kişilerle iletişim kurmak istemiyorum. Gerçekten evlenme planı olan ve benden hoşlanan kişilerin bana mesaj atmasını talep ediyorum.

Zengin Dul Erkek Arayan Bayanlar

Benim gibi genç ve güzel bir bayanla evlenip hayatının ikinci baharını yaşamak isteyen erkekler benimle iletişime geçebilirler. Özellikle zengin dul erkek arayan bayanlar arasında olduğumu açıkça söylüyorum. Maddi durumu yeterli olmayan ve kırk kanaat geçinen kişilerle bir gelecek düşünmediğim için sadece varlıklı dul erkeklerin karısı olmaya hazır olduğumu söylüyorum.

Written by 

2 thoughts on “Dul Erkek Arıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir