Çorum Dul Bayan

Çorumlu Dul Bayan

Adım Selda, yaşım 35. Çorum’da yaşıyorum ve dulum. Bir süre evli kaldığım kişi ile anlaşamayıp yollarımızı ayırdık. Şimdi kadının ruhundan anlayan ve nazik, kibar, insani ilişkileri kuvvetli bir erkekle evlilik planları yapıyorum. Bu kriterlerime uygun olduğunuzu düşünüyorsanız eğer hemen Çorum dul bayan listesinde yer alan üyelik hesabımla iletişim kurabilirisiniz.

Ayrıca evlenmeyi düşündüğüm beyler ile uzun uzun tanışmayı ve onları detaylı bir şekilde tanımayı isterim. Bu yüzden cep telefon numaramla benimle iletişime geçebilirsiniz. Ancak günün her saatinde rahatsızlık edilmeyi sevmediğim için bu konuda anlayışlı beylerin beni aramasını tercih ederim.

Çorum’da Dul Bayan Arıyorum

Bu ilan Sahibine Hemen Mesaj Gönder

Hemen Ücretsiz Üye Ol ve Mesaj Gönder

İnternet üzerinde Çorum dul bayanlar sitesi gibi bir platform görür görmez üye oldum. Çünkü pek çok arkadaşım da bu şekilde internet ortamında tanıştıkları beyler ile yeniden dünya evine girdiler. Ben de şansımı denemek ve bayanların isteklerinden anlayan, güvenilir ve dürüst erkekler ile tanışmak için bu siteye üye oldum.

Evlenmek istediğim erkekte aradığım kriterlerin başında dürüst olması ve sadık olması geliyor. Eğer benim gibi bir bayana karşı yalan söyleyip dürüst davranmayacaksanız benimle hiç iletişime geçmemeniz sizin için daha iyi olur. Bu sayede benim de vaktimi boşa harcamamış olursunuz. Sadece kendine güvenen ve kariyerli beylerin benimle iletişim kurmasını isterim.

Çorum’daki Dul Bayanlar

Evlenmek için internet üzerinden Çorum’daki dul bayanlar arayışında bulunan erkekler ile yakından tanışmak isterim. Ancak tek kriterim bu şehirden olması değildir. Türkiye’nin dört bir yanından benimle ilgilenen ve bana hayallerimdeki mutlu ve heyecanlı hayatı yaşatacak erkeklerin yanında olmaya hazırım. Başka şehirlerde de yaşayabilirim. Bunun için öncelikle internet üzerinden tanışıp kaynaşmamız gerektiğini unutmayın ve bana karşı aceleci davranmayın.

Written by 

2 thoughts on “Çorum Dul Bayan

  1. Slm ben 2 günlük corumdayim evlendim bosandim ciddi evlilik düşünüyorum corumda tanisabilcem bayan varmi

  2. Merhaba Çorum ve çevre illerinde görüşmek isteyen gizliliğe önem veren bayan arkadaş arıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir