Ciddi Erkek Arayan Bayanlar

Ciddi Erkek Arayan Bayanlar

Yalnızlıktan sıkıldığım ve tüm arkadaşlarım gibi ben de bir an önce evlenmek istediğim için bu siteye üye oldum. Çevremdeki bütün erkekler genç ve güzel olduğum için benimle hemen evlenmek yerine gönül eğlendirmeyi planladıkları için ciddi erkek arayan bayanlar başlığına ilanımı verdim. Adım Gonca ve 26 yaşındayım. Mümkünse yeni bir yaşıma girmeden önce bir an evvel evlenmek istiyorum. Benimle tanışıp yıldırım nikahı kıyacak erkek adaylarım cep telefonu numarama mesaj atabilirler.

Evlenmek istediğim halde çevremde evliliğe layık ciddi bir erkeği bulamıyorum. Bu yüzden ciddi erkek arkadaş arayan bayanlar ilanlarını gördüğüm bu internet sitesine üye oldum. Benim gibi kişisel bakımına ve görünüşüne önem veren, çok yakışıklı olmasa bile karizmatik olan erkeklerle konuşup tanışmak istiyorum. Aradığım yaş kriteri en fazla 35 yaş olması ve daha önce evlilik yapmış olsa bile çocuk sahibi olmamasıdır.

Evlenmek İsteyen Bayanlar

Bu ilan Sahibine Hemen Mesaj Gönder

Hemen Ücretsiz Üye Ol ve Mesaj Gönder

İnternet üzerinden çok kişinin tanışıp arkadaş olduktan sonra evlendiklerine tanık oldum. Artık günümüzde insanlar evlenecekleri kişileri de internet üzerinden kolaylıkla beğenebiliyor. Benimle benzer hayat görüşüne sahip, işi gücü olan, çalışkan, bencil ve savurgan olmayan erkeklerle tanışmak istiyorum. Aralarından benimle gerçekten evlenmek isteyen düzgün karakterleri olanını seçerek bir an önce onunla evlenmek istiyorum. Benim gibi evlenmek isteyen bayanlar arasında genç ve güzel bayanlarla tanışmak isteyen erkeklerin bana mesaj atması için bekliyorum.

Evlilik İsteyen Bayanlar

Her çeşit insanın bulunduğu internet dünyasında gerçekten kendini benim yanıma yakıştıracak ve dürüst kişileri talibim olarak görüyorum. Benimle güzel bir hayat kurmak ve çocuk sahibi olarak ailesine iyi bakacak erkeklerdenseniz benim iletişim numarama mesaj atabilirsiniz. Daha fazla bayan arkadaş ile tanışmak istiyorsanız www.hizliarkadas.com sitemize de bakabilirsiniz

Written by 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir