Bursa Evlenmek İsteyen Bayan

Bursa Evlenmek isteyen Bayan

Gerçekten ciddi bir arkadaşlık arayanlar benimle iletişme geçebilirler. Adım Kübra ve 31 yaşındayım. Bursa’da ikamet ettiğim için Bursa evlenmek isteyen bayanlar arasında yer alıyorum. Taliplerimin benimle güvenilir ve kolay bir şekilde iletişime geçebilmeleri amacıyla bu siteye üye oldum. Gerçekten evlenmek amacıyla bu platformda yer aldığım için bunun dışında vakit geçirmek isteyenlerin benimle vakitlerini boşa harcamamalarını tavsiye ediyorum.

Bursa’da Evlenecek Bayan İlanları

Doğma büyüme Bursalıyım ancak, bu şehir dışında da yaşamaya hazırım. Sevildiğimi bildiğim, değer gördüğümden emin olduğum her yer benim memleketim olur. Bu yüzden nerede oturduğunuz ve hangi şehirde ikamet ettiğiniz benim için önemli değil. Benim için evlenme konusunda en önemli kriterler sevgi, saygı ve değer verip almadır. Bu konularda hayatımı birleştireceğim erkekten herhangi bir endişe duymadığım zaman evleneceğim erkek için her şeyi yapmaya hazır olduğumu söyleyebilirim.

Bu ilan Sahibine Hemen Mesaj Gönder

Hemen Ücretsiz Üye Ol ve Mesaj Gönder

İnternet üzerinden çok sayıda ilan gördüğüm ve pek çok arkadaşımın da Bursada evlenmek isteyen bayanlar ilanlarında hayallerini süsleyen eş adaylarını bulduğunu gördüğüm için bu platforma üye oldum. Eğer siz de benim gibi evliliği ilk öncelik haline getirdiyseniz ve en kısa sürede evlenmeyi istiyorsanız telefon numarama mesaj gönderebilirsiniz.

Bursa’da Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar

Özellikle daha önce evlilik yapmış ve boşanmış olan her yaştan erkek, Bursada evlenmek isteyen dul bayanlar arayışında oluyor. Ancak ben daha önce evlilik yapmadığım için kriterlerimin başında da benim gibi daha önce hiç evlenmemiş erkekler yer alıyor. Fakat hayat şartları gereği evlilik yapıp sevdiklerinden çeşitli sebeplerle ayrılmış erkeklerle de buluşup konuşabiliriz. Kim bilir belki de hayat görüşümüz ve kafa yapımız çok uyuşacak ve dünyanın en mutlu çifti olabiliriz.

Written by 

One thought on “Bursa Evlenmek İsteyen Bayan

  1. Merhaba kübra hanım ben de bursada ikamet ediyorum evlilik niyetindeyim uygun görürseniz tanışabiliriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir