Bursa Dul Bayan

Bursa Dul Bayan

Adım Yeşim ve 37 yaşındayım. Daha önce iki kez evlenip boşandım ve bir tane canımdan çok sevdiğim 5 yaşında kızım var. Hayat şartları gereğince herkes birbirinden farklı şeylerle yüzleşmek zorunda kalıyor. Ben de gönül ilişkileri konusunda bir türlü aradığını bulamayan güzel ve bakımlı bir genç anne olarak yeniden evlenebileceğim benimle kafası uyuşan bayları aramaya devam ediyorum. Bursa dul bayan arayışında bulunan erkeklerin iletişim numaramı kullanarak bana mesaj atmaları yeterlidir.

Güvenilir ve ailesine sadık olacak kişilerle iletişime geçebileceğim bu platformda pek çok kişinin hayallerindeki evliliğe ulaştığını duydum. Ben de şansımı denemek için bu siteye üye oldum ve taliplerimi beklemeye başladım. Bursa dul bayan ilanları arasında gerçekten evlenecek kişileri arayanların benimle iletişime geçmelerini bekliyorum.

Bursa’da Dul Bayan Telefon Numaraları

Bu ilan Sahibine Hemen Mesaj Gönder

Hemen Ücretsiz Üye Ol ve Mesaj Gönder

Yalnızlık yaşayan ve bu sorunun üstesinden gelmek, yeni bir aile kurarak hayatına güvenle devam etmek isteyenler benimle iletişime geçebilirler. Güvenilir ve dürüst kriterlerine sahip olmasını istediğim erkek arayışımda ayrıca adaylarımın daha önce evlilik yapmış olması ya da ilk defa evlenecek olması benim için bir problem değildir. Erkeklerde ilk dikkat ettiğim kriterlerin başında güvenilir olması ve ailesinin geleceğini düşünmesidir.

Bu kriterlerime uygun olduğunu düşünüyorsan, seninle Bursa’nın herhangi bir yerinde buluşabiliriz. Şehir dışından da taliplerimle görüşebilirim. Bunun için Bursada dul bayan telefon numaraları aracılığıyla benimle doğrudan irtibata geçmeniz yeterlidir.

Dul ve Zengin Bayanlar

Pek çok kişinin dul ve zengin bayanları aradığına dair internet üzerinden araştırmalar yaptığını görüyorum. Ben de aileden varlıklı bir insanım ve Bursa dul zengin bayanlar arayışında olan erkeklerin radarına giriyorum. Ancak benim de bazı taleplerimin karşılanması ve kriterlerime uygun hareket edilmesi gerekiyor. Eğer karşılıklı anlaşırsak güzel bir ilişki kurabiliriz.

Written by 

2 thoughts on “Bursa Dul Bayan

  1. Yeşim hanım
    Ben Antalya’da yaşıyorum yazını okudum…10 senelik evlilik hayatımda evime sadık bir eş oldum dvamli… Kendisinin bir dediğini iki etmedim… Maalesef onun hataları yüzünden ayrılmak zorunda kaldik. Eğer sizde kabul ederseniz sizinle evlenmek isterim… Fazla yakışıklı sayilmam ama evime sadık ve güvenilir bir insanim…

  2. Slm ben cem Bursa’da yaşıyorum elit zarif prizepbiltim kel göbekli bir erkeğim yaş boy kilo kriterim yok arkadaş liga dostluğa aile kavramına saygı hoşgörü gizlilik ve güven esastır asla pişmanlık yasamayacaginiz mükemmel bir güzel bir arkadaşlık yaşamak istiyorsanız ben hazırım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir