Bursa Bayan Arkadaş

Bursa Bayan Arkadas

Merhaba arkadaşlar. Belki de bu platformun en güzel bayanı olarak kendime yakışır niteliklere ve özelliklere sahip erkek arkadaş arıyorum. İsmim Hatice ve 29 yaşındayım. Güzel bir işim ve arabam var. Bursa bayan arkadaş arayışında olan ve kendine güvenen erkekleri benimle iletişime geçmeye davet ediyorum. Ancak kriterlerime uygun olmayan erkeklerin vakit kaybetmemesini tavsiye ediyorum.

Bursa Bayan Ev Arkadaşı Aranıyor

Özellikle genç yaştaki bireylerin hayatlarını daha kolay idame ettirebilmeleri için Bursa bayan ev arkadaşı aranıyor şeklinde ilanlarla evde konaklama arkadaşı aradıklarını ve faturalarını da bölüştüklerini biliyorum. Ancak benim kendime ait evim olduğu için ben kendi evimde masraflarımı bölüşebilecek ve hatta pek çok faturamda bana yardımcı olacak erkekleri arıyorum.

Bu ilan Sahibine Hemen Mesaj Gönder

Hemen Ücretsiz Üye Ol ve Mesaj Gönder

Eğer siz de yakışıklılık konusunda yanıma yakışır özelliklere sahipseniz benimle iletişime geçerek Bursa’da keyifli ve bir o kadar da heyecan verici bir dostluk yaşayabiliriz. Erkek arkadaşımda aradığım diğer kriterler ise dürüst ve güvenilir olması, paylaşımcı olması ve bencil olmamasıdır. Ayrıca yeniliklere açık ve gezmeyi tozmayı seven bir karaktere sahip olması da en çok dikkat ettiğim kriterler arasında yer almaktadır.

Bursa’da Bayan Arkadaş İlanları

Öncelikle aradığım erkek arkadaşın Bursa’da ikamet etmesi şart değil. Ankara, Antalya, İzmir ve İstanbul gibi şehirlerden de dostluklar kurabilirim. Gönüller bir olduktan sonra mesafelerin bir öneminin kalmadığına inanıyorum. Kriterlerime ve hayat görüşüme uygun olan erkekler ile keyifli vakit geçirmek istediğim için bu siteye üye oldum.

İnternet üzerinden takip ettiğim Bursa bayan arkadaş ilanları arasında siz de benim gibi güzel ve alımlı bir bayanla birliktelik kurmak istiyorsanız, benimle hemen iletişime geçebilirsiniz. İletişim numaram ve kişisel bilgilerim internet sayfasında yer almaktadır.

Written by 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir