Bayan Arkadaş Arıyorum

Bayan Arkadas Ariyorum

Herkese selamlar. İzmir’de yaşayan 28 yaşında genç bir bayanım. İsmim Aslı. Benim gibi güzel bayanlarla tanışmak ve hayatına yeni bir renk katmak isteyen erkeklerle tanışmak için bu siteye üye oldum. Site üzerinde pek çok güzel bayan gibi ilan vermeye karar verdiğimde bayan arkadaş arıyorum ilanlarına yoğun ilgi gösteren bu kadar erkeğin olduğunu tahmin etmemiştim. Ancak gerçekten ne istediğini bilen, bayanların ruhundan iyi anlayan ve onlara nasıl yaklaşması konusunda ders verecek nitelikte centilmen erkekleri burada bulduğumu söylemek isterim.

İzmir’de yaşamama rağmen yaz aylarında daha çok Antalya bölgesinde ve İstanbul’da bulunuyorum. Bu yüzden Bayan arkadaş arıyorum İstanbul ilanlarını da sık sık takip ediyorum. Ancak bu ilanlarla henüz bana gençliğimin baharında kendimi iyi hissettirecek bir beyle tanışamadım. Bu yüzden şansımı bu internet sitesi üzerinden denemek istedim.

Bayan Arkadaş Arıyorum İlanları

Bu ilan Sahibine Hemen Mesaj Gönder

Hemen Ücretsiz Üye Ol ve Mesaj Gönder

Özellikle yeni insanlarla tanışmak için internetin sunduğu nimetlerden faydalanmasını bilen ve benimle internet ortamında tanışıp daha sonra samimiyetimiz ilerlerse gerçek hayatta buluşmayı düşünen erkeklerin ilanımın altında yer alan yorum kısmından bana mesaj atabilirsiniz.

Benim gibi genç birileriyle arkadaş olmak için bu siteyi kullanan erkekler arasında kendini benim yanıma yakıştıran, bonkör ve eğlenmesini bilen erkeklerin çekinmeden bana ulaşmasını istiyorum. Bazı konularda çekinceye düşmek bana hep saçma gelmiştir. Bu yüzden çoğu işimi aman ne olursa olsun mantığında yaptığım için buraya da böyle bir ilan verme ihtiyacı duydum.

Bayan Arkadaş Telefon Numarası

İnternet üzerinden benim gibi bayan arkadaş arıyorum dul veya bekar ilanlarında güzel bayanlara ulaşmak isteyen erkekler arasında özgüveni yerinde ve kaliteli duruşa sahip beyleri ilanıma mesaj atmaları için daha nasıl teşvik edebilirim bilmiyorum.

Written by 

One thought on “Bayan Arkadaş Arıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir