Bayan Arayan Erkekler

Bayan Arayan Erkekler

Bir arkadaşım aracılığıyla bu siteyi bulup, benim gibi güzel bayanların arkadaş ya da koca ilanlarını görünce hemen üye oldum. İsmim İmren, büyük bir şehirde yaşıyorum ve 26 yaşındayım. Benim gibi güzel bayanlara ulaşmak isteyen yakışıklı erkekleri bulabileceğim bu siteye üye olarak bayan arayan erkekler arasında gönlüme göre nasibi bulmaya geldim diyebilirim.

Her ne kadar çevremde benimle dünya evine girmek için can atan ya da benimle sevgili olabilmek için pervane olan çok sayıda erkek olsa da hiçbiri aradığım kriterlere tam olarak uygun değil. Yakışıklı olmasını istediğim ve bu kritere uyan erkeklerin cebinde 5 kuruş paraları yok, azıcık maddi imkanı olsun bana ve kendine maddi açıdan yetebilsin dediklerim de yanıma yakışmıyor. Bu yüzden bayan arayan erkekler sitesi üzerinden hayalimdeki erkeği bulmak için ilan vermeye karar verdim.

Bayan Arayan Erkek İlanları

Bu ilan Sahibine Hemen Mesaj Gönder

Hemen Ücretsiz Üye Ol ve Mesaj Gönder

Özellikle maddi açıdan sorunu bulunmayan, iyi kazançlı iş sahibi ve kişisel görünümüne özen gösteren yakışıklı erkeklerle ilgileniyorum. Henüz 26 yaşında olup gençliğimin baharında olduğum için benim gibi genç bir tene sahip erkeklerin bana mesaj atmasını istiyorum. 36 yaşından büyük ve 20 yaşından küçük erkeklerle ilgilenmediğimi söyleyebilirim. Ayrıca kadınların ruhuna dokunmayı bilen bayan arayan erkek ilanları arasında kendini benim yanıma yakıştıracak kişilerin bana mesaj atmasını talep ediyorum.

Bayan Ev Arkadaşı Arayan Erkekler

Maddi bir problemi olmayan ve güzel bir evde ailesinden ayrı yaşayan erkekler de ilgilendiğim erkekler arasında yer alıyor. Hayattan nasıl keyif alacağını bilen ve bayan ev arkadaşı arayan erkekler yazımın altında yer alan yorum bölümüne cep telefonu numaraları ile benimle ilgilendiklerini belli eden güzel ve etkileyici mesajlarını yollayabilirler.

Written by 

4 thoughts on “Bayan Arayan Erkekler

  1. Merhaba adım bayram telefonda sohbet edecek bayan arkadaş arıyorum. eğer anlaşırsak ileriye dogru evlilik amaclı olabilir whatsapp numaram 0536******* mesaj atarsanı memnun olurum

  2. Ben 30 yaşındayım bekarım ben kendine güvenen bayanlarla tanışmak istiyorum WhatsApp numaram bu sıfır beşyüz otuz dört sekiz yüz elli eli bir altmış üç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir