Ankara Evlenmek İsteyen Bayan

Ankara Evlenmek isteyen Bayan

Ankara’da ikamet eden ve evlenmek isteyen erkekleri bulabileceğim en güvenilir platform olduğu için bu siteyi tercih ettim. İsmim Zuhal ve 25 yaşındayım. Okul hayatı, iş yaşamı derken hayat çok hızlı bir şekilde akıyor. Ben de diriliğimin zirvesinde ve gençliğimin baharında bir bayan olarak zaman akıp giderken ya hiçbir zaman evlenemezsem korkusuyla yüzleşmeye başladım. Bu yüzden Ankara evlenmek isteyen bayanlar arasında yer alıyorum.

Benim için dürüstlük ve kalıbının adamı olmak çok önemlidir. Bu yüzden karşılıklı oturup görüştüğüm erkeklerin de ne zihniyette olduğunu hemen fark edebilirim. Bu özelliğim sayesinde bugüne kadar tanıştığım erkeklerin benimle sadece gönül eğlendirmek istediklerini fark ettiğimden hiçbiri ile ciddi ve uzun süreli bir aşk hayatı yaşamadım.

Evlenmek İsteyen Bayan İletişim Numarası

Bu ilan Sahibine Hemen Mesaj Gönder

Hemen Ücretsiz Üye Ol ve Mesaj Gönder

Ankara’da ikamet etmeyi düşünen ve kendine güvenen bayları benimle iletişime geçmesi için bekliyorum. Ancak başta da ifade ettiğim gibi ciddi bir ilişki içinde olmayan ve nerde akşam orda sabah eğlenmeye bayan arayışında bulunan erkeklerin benimle iletişime geçmemeleri konusunda ikazda bulunmak zorundayım. Ankara merkezde yaşamak isteyen özellikle genç yaştaki baylarla iletişim kurmak ve yakından tanışmak isterim.

Herhangi bir ekonomik problemi olmayan ve kendi ayakları üzerinde durmanın yanı sıra ailesine de rahatlıkla bakabilecek bir ekonomik statüye sahip olan erkekler tercih sebebimdir. Bununla birlikte zamanı geldiğinde çocuk yapmayı planladığım için evlenir evlenmez çocuk düşünmediğimi de söylemek isterim.

Ankara Evlenilecek Bayan

Bu kriterlerime uygun olduğunu söyleyen iş güç sahibi ve yakışıklı beyler benimle iletişim numaram üzerinden irtibata geçebilirler. Ankara evlenecek bayan arayışınızda kafalarımızın uyuştuğu kişilerle şehrin pek çok ilçesinde oturup sohbet edebilir, keyifli vakit geçirebiliriz. Ancak ilk amacımın evlilik olduğunun unutulmamasını yeniden hatırlatmak durumundayım.

Written by 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir