Ankara Dul Bayan

Ankara Dul Bayan

Her ne kadar Ankara’da evlenmek isteyen pek çok bayan olsa da Ankara dul bayanlar arasında yer alarak bu sayıyı bir kişi daha artırmış olmanın heyecanı içindeyim. Evlilik konusunda bir türlü aradığını bulamamış güzel bir bayanım. Adım Gizem ve 35 yaşında boşanmış dul çocuksu bayanım.

Eşimle 4 yıl evli kaldık ve şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşandık. Evlenmeden de 3 yıllık bir birlikteliğimiz olmuştu. Ancak bazen insanlar evlendikten sonra da çok fazla değişebiliyormuş. Bu evlilik bana bunu tecrübe ettirmiş oldu. Şimdi yeniden anlayışlı ve gerçekten evliliğine bağlı kalacak erkeklerle evlenmek için kolları sıvamış durumdaydım. Ankara dul bayan ilanları için bu siteye kayıt oldum ve gerçekten mutlu ve huzurlu bir evliliği yaşamak için kendine güvenen erkeklerin benimle iletişime geçmelerini bekliyorum.

Ankara’da Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar

Bu ilan Sahibine Hemen Mesaj Gönder

Hemen Ücretsiz Üye Ol ve Mesaj Gönder

İlişki ve evlilikler konusunda herhangi bir ekonomik kriterlere sahip değilim. Günümüzde pek çok kadının aksine varlıklıyım ve gerçekten anlaşabileceğim, kendine güvenen erkekler ile evlilik yolculuğuna çıkmak istiyorum. Ankara dul zengin bayanlar arayışında olan erkeklerin yanı sıra başkent dışından ve Türkiye’nin dört bir yanından yakışıklı ve kişisel bakımına özen gösteren erkekler benimle bu site üzerinden hemen iletişime geçebilirler.

Ankara Yenimahalle Dul Bayan

Evlilik konusunda aynı fikirde olduğumuza inandığım erkeklerle konuşmak, tanışmak ve gerek Ankara’da gerekse de diğer şehirlerde yüz yüze görüşmek isterim. Bu sebeple Ankara Yenimahalle dul bayan arayışında olan erkeklerin mesajlarını bekliyorum. Eğer siz de gönlünüze ve yüreğinize huzur verecek doğru kadını arıyorsanız, mutluluk dolu yuvamızı kurabilir, birlikte hayatımızın geri kalanında huzurlu bir hayat sürdürebiliriz. Güvenilir ve dürüst erkeklerin benimle telefon numaram üzerinden iletişime geçmelerini dört gözle bekliyorum.

Written by 

One thought on “Ankara Dul Bayan

  1. Merhabalar ben Ankarada oturmaktayım senin gibi bir bayanla tanışmak isterim bir yerlerde birşeyler içip yiyerek tanışmak ve birbirimizi yakından tanımak isterim. Cevabın olabilirse 0542 *** ** ** ismim Aykut beklerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir