Adana Evlenmek İsteyen Bayan

Adana Evlenmek isteyen Bayan

İsmim Nazlı, 32 yaşındayım. Adana’da ikamet ediyorum ve Adana evlenmek isteyen bayan arayışında bulunan erkekler ile tanışmak istiyorum. Bu zamana kadar pek çok erkek arkadaşım olsa da hiçbiri ile ciddi bir ilişki düşünmedim. Ancak artık evlenmeyi kafaya koymuş biri olarak benim gibi amacı sadece evlenmek olan erkekler ile bir araya gelip tanışmak isterim.

Kişisel bakımıma ve güzelliğime önem veren biriyim. Bu yüzden karşımdaki erkeğin de bu niteliklere sahip olmasını isterim. Ayrıca güzel bir yuva kurmayı isteyen evine ve ailesine sadık erkeklerle tanışmak istediğim için bu özellikleri bulunmayan erkeklerin benimle iletişim kurmasına gerek olmadığını en baştan belirtebilirim.

Adana’da Evlenmek İsteyen Bayan İlanları

Bu ilan Sahibine Hemen Mesaj Gönder

Hemen Ücretsiz Üye Ol ve Mesaj Gönder

Pek çok arkadaşımın bu site aracılığıyla yeni erkek arkadaşlarla tanışıp evlendiğini gördükten sonra ben de şansımı deneyeyim dedim. Aradığım erkeğin dürüst ve güvenilir olması ve iyi kazançlı bir gelirinin olmasını da her kadın gibi talep ederim. Çünkü erkeğin iyi bir aile babası olabilmesi için bu şartları yerine getirmesi gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca Adanada evlenmek isteyen dul bayanlar arasında olmasam da daha önce evlilik yapmış beyler ile kafa yapımızın uyuşması halinde evliliğe yelken açabiliriz.

Adana’da Evlenecek Bayanlar

Doğma büyüme Adanalı olduğum halde başka kentlerde de yaşamaya hazırım. Benim yerim yurdum sevdiğim ve sevildiğim yer olduğu için evlendikten sonra hangi şehirde yaşayacağım çok önemsemediğim bir konudur. Bunun dışında kendine güvenen ve benimle mutlu bir yuva kurmaya hazır hisseden beyler ile cep telefonumdan konuşmak daha sonra da yüz yüze sohbet gerçekleştirmek isterim. Bu yüzden Adana’da evlenmek isteyen bayan ilanları üzerinde yer alan cep telefon bilgilerim aracılığıyla benimle iletişime geçebilir, kendinizi tanıtabilirsiniz.

Written by 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir