Adana Dul Bayan

Adana Dul Bayan

Herkese merhabalar, ismim Perihan. Adana’da ikamet eden 37 yaşında dul bayanım. Daha önce 1 kere evlilik yaptım ve çocuk sahibi değilim. Hayattan ve karşı cinsle ilişkilerinde ne istediğini iyi bilen, dürüst ve güvenilir erkeklerle tanışmak için bu platforma üye oldum. Adana dul bayan arayışında olan erkeklerin yakından tanımak isteyeceği güzellikte, yaşından çok daha genç gösteren, her zaman bakımlı ve görünümüne önem veren bir bayanım.

Adana Dul Bayan İlanları

Sıcak kanlı ve canayakın bir kişiliğe sahibim. Bu yüzden çevremde onlarca erkek arkadaşım olmasına ve bu erkeklerin büyük bir çoğunluğunun da benimle evlenmeye kalkışmasına rağmen ilk evliliğimden sonra daha seçici olmaya başladım. Beni elde etmek için gerçekten istekli olan ve kendini benim yanıma yakıştırabilecek erkekleri Adana dul bayan ilanları içinde yer alan erkek arkadaş arama ilanıma başvurmalarını istiyorum.

Bu ilan Sahibine Hemen Mesaj Gönder

Hemen Ücretsiz Üye Ol ve Mesaj Gönder

Evlilikte dürüstlüğe ve güvene büyük önem veren biri olarak evleneceğim erkek adayının bu şartları taşımasına dikkat ederim. Ayrıca erkeklerin tüm ihtiyaçlarımı en iyi şekilde karşılamalarına da özen göstermelerini beklerim. Eşine ya da birlikte olduğu bayana karşı ilgisiz davranan erkeklerden hiç haz etmem.

Adana Dul Bayan Sitesi

Aşk hayatımda çok mutlu olduğum dönemleri de çok üzgün olduğum ve hayal kırıklıklarına uğradığım dönemleri de geride bıraktım. Benim için en önemli kriterlerin başında hayatımı birleştireceğim erkeğin her koşulda beni taşıyor olabilmesi geliyor. Özellikle maddi ve manevi konularda problemleri olan erkeklerin hayatımda yeri olmadığını söylemek zorundayım.

Erkek arkadaş arama ilanıma başvurmak isteyen kişiler Adana dul bayanlar sitesi üzerinde yer alan iletişim bilgilerimi kullanarak benimle hemen iletişime geçebilirler. Bu sayede belki de dillere destan bir aşkın ilk adımını atmış olabilirler.

Written by 

One thought on “Adana Dul Bayan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir